„Mały dzwon” jest nasz!

Nagroda w kategorii najlepszy produkt lub usługa trafiła do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego w Chodzieży.

Bardzo się cieszymy, że promocja prowadzona  konsekwentnie od lat przez zespół aktywnych nauczycieli  i uczniów ze Szkoły Hipolita  została doceniona. Na szczególne gratulacje zasłużył p. Łukasz Mucha, gdyż to właśnie jego pomysł został zauważony i doceniony. Podczas Regionalnych Targów Przedsiębiorczości i Edukacji na stoisku Zespołu Szkół Hipolita można było zobaczyć, jak naładować telefon za pomocą świeczki. Nauczyciel przeprowadza z przyszłymi elektrykami wiele doświadczeń związanych z pozyskiwaniem energii elektrycznej z innowacyjnych źródeł. Cieszymy się, że jego zaangażowanie zostało nagrodzone.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, zrobili sobie zdjęcie z Hipolitem, poczęstowali się babeczką czy też zwyczajnie porozmawiali na temat szerokiej oferty naszej szkoły. Dziękujemy szczególnym gościom, a wśród nich Burmistrzowi Jackowi Gurszowi, który świetnie poradził sobie z testem na znajomość narzędzi i doskonale prezentował się w cylindrze Hipolita. Dziękujemy zaprzyjaźnionej delegacji niemieckiej, która odwiedziła Chodzież z okazji 25-lecia partnerstwa z Nottuln. Dziękujemy także Jakubowi Herfortowi, który rozchwytywany przez fanów znalazł czas, by nas odwiedzić. Wreszcie w szczególny sposób dziękujemy Chodzieskiemu Klubowi Gospodarczemu za zaproszenie na targi i  wyróżnienie  nas jako szkoły przyszłości.