Połowinki 2017

Szkolne życie jest urozmaicone! Absolwenci właśnie ciężko pracują, zdając kolejne egzaminy maturalne. Uczniowie pozostałych klas walczą o jak najlepsze oceny na koniec roku. Wszyscy pilnie się uczą. Tymczasem uczniowie klas II Technikum pięknie się bawili na swoim balu połowinkowym.

Połowinki to przedsmak studniówki. Ta sama wielka sala, eleganckie stroje, wykwintne potrawy, kwiaty, podziękowania… Tylko poloneza brak. Na koniczynki też trzeba jeszcze popracować kolejne dwa lata. Połowinki organizowane są w połowie cyklu kształcenia, czyli zazwyczaj pod koniec klasy drugiej. Tegoroczne odbyły się w przyjaznej nam restauracji „Komfort” w Margoninie. Bawili się uczniowie Technikum – żywieniowcy, elektrycy, ekonomiści i turyści, wszyscy razem jak jeden zgrany zespół. Zaproszone wychowawczynie oraz p. dyrektor Lucyna Sworowska z przyjemnością włączyły się do wspólnej zabawy.

Tak sympatycznego wieczoru łatwo się nie zapomina. Liczymy, że wszyscy spotkamy się ponownie za dwa lata tańcząc przedmaturalnego poloneza. Już dziś wiemy, że zabawa będzie udana! A o wyniki szkolne też zadbamy! Nie od dziś wiadomo, że ZSP umie się bawić, ale umie też owocnie pracować.