Wizyta w Banku Spółdzielczym

17 maja 2018 r. w ramach zaproszenia otrzymanego od Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Chodzieży Pana Dariusza Bugajskiego uczniowie klasy I technikum w zawodzie technik ekonomista wraz z Panią Alicją Kupką udali się z wizytą do jednej z placówek tego banku – filii w Chodzieży, ul. Rynek 3.

Podczas wizyty najważniejsze informacje dotyczące powstania i działalności banku przedstawił Pan Prezes, a najciekawsze oferty skierowane do młodzieży przedstawiła Pani Monika Bączkowska – kierownik filii. W ramach zwiedzania banku mieliśmy okazję zobaczyć jeden z najnowocześniejszych bankomatów w naszej okolicy. Posiada on m.in. funkcję biometrii, która polega na pomiarze danych biometrycznych dłoni, możliwość nie tylko wypłaty, ale również wpłaty gotówki. Bankomat jest wyposażony w lektora, który ułatwia  korzystanie z usług w kilku wariantach językowych. Ponadto bankomat znajduje się w pomieszczeniu, które posiada zabezpieczenie w postaci blokady drzwi, dzięki której wejście po godzinach pracy banku stało się o wiele bardziej komfortowe.

Na zakończenie wizyty otrzymaliśmy drobne upominki oraz serdeczne zaproszenie na czerwcowy festyn z okazji 105 rocznicy założenia banku. Wizyta była bardzo udana, wszyscy wrócili zadowoleni.

Paulina Ziemek, klasa I TE